info@yurttaslarvinc.com
(0262) 643 39 19
(0507) 446 78 25

HAKKIMIZDA

img

BİZ KİMİZ?

YURTTAŞLAR VİNÇ Gebze ve nakliye şirketi 2010 yılında kurulmuştur. Vinç ve nakliye sektöründe büyümeyi geniş ufku, müşteri odaklı yaratıcılığı kendine prensip edinmiştir. YURTTAŞLAR VİNÇ; Vinç, yükleme, boşaltma, kiralık vinç, vinçli araçlarla kurtarma, nakliye, şehir için şehirler arası hizmet vermektedir.”

Gebze YURTTAŞLAR VİNÇ'in pazardaki ürün gamı arasında bir çok çeşit bulunmaktadır. Tüm detayların titizlikle düşünüldüğü YURTTAŞLAR VİNÇ ile yüksek performansı tüm makinalarında standart olarak sunmaktadır.
“Gebze YURTTAŞLAR VİNÇ Kiralama hizmeti ile sektörde farklılığını, güvenilirliğini, uzmanlığını, kalitesini müşterilerine sunarak, teknoloji ve kalite açısından işbirliği içinde olduğu çalışanlarınca daima tercih edilen lider şirket olmayı hedeflemektedir.” Gebze YURTTAŞLAR VİNÇ Hizmetleri..

Farkındayız ki: önemli boyutta deneyimimiz ve güçlü bir geçmişimiz olmasına rağmen gidecek daha çok yolumuz var... ve biz bu yolculuğa hazırız! Yukarıdaki açıklamalarımızdan hareketle, sizlere sadece makine sağlayan bir firma olarak yardımcı olmanın ötesinde, çözüm ortağı olarak da hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı özellikle belirtmek isteriz.